Home » Hvem er vi?

Hvem er vi?

Byportalerne.dk ApS driver byportalerne i Sorø, Slagelse, Ringsted, Næstved, Roskilde, Holbæk, Kalundborg, Gentofte, Lyngby m.fl.

Vores redaktionelle linje.

Hvem er vi?

Ledelse

Signe Dahl Lumholt
signe@byportalerne.dk
23 23 46 69

signe

 

Bjarke Dahl-Madsen
bjarke@byportalerne.dk

 

Karl Iver Dahl-Madsen
kidm@byportalerne.dk

KIDM

 

Salg

Mathias Kobberup
mathias@byportalerne.dk
52 11 41 61

 

Redaktører 

Anne Beth Witte
annebeth@byportalerne.dk

anne-beth-witte2

 

Linette Bach
linette@byportalerne.dk

linette2

 

Stine Amanda Sørensen
stine@byportalerne.dk

stine amanda

 

Heidi Taymyr
heidi@byportalerne.dk

Heidi Taymyr

 

Ole Riis Hansen
ole@byportalerne.dk

Ole Riis Hansen2

 

Jette Hallig
jette@byportalerne.dk

jette-hallig

 

Gitte Bredal Jørgensen
gitte@byportalerne.dk

gitte

 

Maja Sandberg
maja@byportalerne.dk

maja-sandberg2

 

Pia Dalsgaard
pia@byportalerne.dk