Home » Hvem er vi?

Hvem er vi?

Byportalerne.dk ApS driver byportalerne i Sorø, Slagelse, Ringsted, Næstved, Roskilde, Holbæk, Kalundborg, Gentofte, Lyngby m.fl.

Vores redaktionelle linje.

Hvem er vi?

Ledelse

Signe Dahl Lumholt
signe@byportalerne.dk
23 23 46 69

signe

 

Bjarke Dahl-Madsen
bjarke@byportalerne.dk

 

Karl Iver Dahl-Madsen
kidm@byportalerne.dk

KIDM

 

Redaktører & skribenter

Linette Bach
linette@byportalerne.dk

linette2

 

Anne Beth Witte
annebeth@byportalerne.dk

anne beth witte2

 

Stine Amanda Sørensen
stine@byportalerne.dk

stine amanda

 

Claus Midjord
claus@byportalerne.dk

clausmidjord

 

Evelyne Assanah
evelyne@byportalerne.dk

evelyne assanah

 

Heidi Taymyr
heidi@byportalerne.dk

Heidi Taymyr

 

Anna Sofie Damkier Petersen

Anna Sofie Lundberg2

 

Julie Blem Jensen

julie2